Zaznacz stronę

więcej

o mnie

Nazywam się Ewelina Płachcińska

Projektuję grafiki dla biznesu, etykiety oraz opakowania. Tworzę indentyfikacje wizualne dla firm. Doradzam i pomagam dobrać materiały promocyjne dostosowane do profilu marki. Ilustruję w technice digital painting. W wolnym czasie maluję farbami.

 

Ewelina Płachcińska

Kilka słów o mnie

Moja przygoda z grafiką zaczęła się jeszcze na studiach

Z wykształcenia jestem Architektem Krajobrazu i choć nie ten kierunek skradł moje serce zawodowo, to właśnie te studia uwrażliwiły mnie na piękno i rozwineły artystycznie i projektowo.

Wzornictwo przemysłowe – nowe odkrycia

Podyplomówka z wzornictwa przemysłowego okazała się miejscem odkrycia nowych pasji. Na politechnice Lubelskiej miałam okazję poznać jak ważny jest dobry design produktowy, identyfikacja wizualna firmy, a także doświadczyć pracy w zespole specjalistów różnych dziedzin.  

Własna działalność – nowe wyzwania

W 2013 roku otworzyłam własną firmę Inkee i od tej pory szeroko działam w grafice, ilustracji i projektowaniu użytkowym. Miałam okazję pracować przy naprawdę ciekawych projektach od druku po aplikacje na smartfony. Ilustrowałam książkę oraz przez ok 2 lata projektowałam różne gry planszowe dla dzieci i dorosłych. To co kocham z grafiki najbardziej to projektowanie marki, spójnych materiałów promocyjnych, opakowań, etykiet i innych nośników marki. Lubię słuchac moich klientów ale również doradzać i podpowiadać aby podejmowali dobre wybory. To co daje mi najwięcej satysfakcji w pracy to zadowolenie mich klientów. 

zapraszam do współpracy

i

projektowanie do druku

opakowania i etykiety

identyfikacja wizualna

projektowanie do internetu

ilustracje